Zaciszny zakątek Warmii i Mazur, lasy Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, a wśród nich rodzinny hotel SPA z aquaparkiem...
Skomponowaliśmy dla Państwa program kilkudniowego urlopu, w czasie którego zadbamy o Państwa dobre samopoczucie, kondycję fizyczną oraz szeroko rozumiany relaks. Rodzicom chwile wytchnienia zapewnimy organizując szereg atrakcji dla dzieci.
W cenę pobytu wliczono:
- noclegi w komfortowych pokojach
- śniadania i obiadokolacje przygotowane według autorskich przepisów Szefa Kuchni
- atrakcje programu „Urlop przez cały rok”
- atrakcje trzypoziomowego aquaparku (m.in. brodzik dla dzieci z ziejącym wodą dinozaurem, rwąca rzeka idealna dla osób uczących się pływać, tężnie solankowe, podwodne akwaria, groty dla zakochanych, sauny, zjeżdżalnie, jacuzzi na terenie aquaparku, dwa jacuzzi zewnętrzne: z koloroterapią oraz solankowe)
- opiekę nad dziećmi powyżej 4 roku życia w saloniku zabaw (pn - cz, w godz. 12:00 – 17:00)
- możliwość wypożyczenia DVD
- 10% rabatu na zabiegi SPA
- korzystanie z siłowni
- podatek VAT
- parking bezpłatnie (przy pobytach min. 4-noclegowych) - NOWOŚĆ
Atrakcje programu „Urlop przez cały rok”:
Niedziela
Ognisko z pieczeniem kiełbasek, dobranocka w hotelu
Poniedziałek
Szkółka pływacka w aquaparku dla dzieci od lat 8 i dorosłych, rozrywka dla rodzin w aquaparku, dobranocka na żaglowcu w aquaparku, seans Aqua Musicale
Wtorek
Rajd rowerowy leśnymi trasami z przewodnikiem, szkółka pływacka w aquaparku dla dzieci od lat 8 i dorosłych, rozrywka dla rodzin w aquaparku, dobranocka w hotelu, wiosenny wieczór filmowy
Środa
Szkółka pływacka w aquaparku dla dzieci od lat 8 i dorosłych, rozrywka dla rodzin w aquaparku , „Mali Mistrzowie pieczenia” – rodzinne pieczenie ciasteczek z Szefem Kuchni*, dobranocka w hotelu, aqua aerobic w basenie solankowym
Czwartek
Rozrywka dla rodzin w aquaparku, szkółka pływacka w aquaparku dla dzieci od lat 8 i dorosłych, dobranocka na żaglowcu w aquaparku, ognisko z pieczeniem kiełbasek
Piątek
Szkółka pływacka w aquaparku dla dzieci od lat 8 i dorosłych
Każdego dnia
Możliwość korzystania z saloniku zabaw dla dzieci (w godzinach bez opiekunki tylko pod opieką dorosłych) oraz możliwość gry w siatkówkę i koszykówkę
*Prosimy, by dzieci do 4 lat brały udział w zajęciach pod opieką osoby dorosłej.
Cena pobytu w terminie niedziela – czwartek:
| Osoba |
4 noclegi + 1 nocleg gratis
|
3 noclegi |
2 noclegi |
| Osoba dorosła w pokoju 1-osobowym |
1.200 |
1.000 |
700 |
| Osoba dorosła w pokoju 2-osobowym |
1.280 |
1.050 |
730 |
| Osoba dorosła w pokoju rodzinnym LUX I |
1.320 |
1.080 |
750 |
| Osoba dorosła w pokoju rodzinnym LUX II |
1.440 |
1.155 |
800 |
Osoba dorosła w apartamencie 2-osobowym (przy max. liczbie osób w apartamencie)
|
1.760 |
1.410 |
980 |
Osoba dorosła w apartamencie 3-osobowym (przy max. liczbie osób w apartamencie)
|
1.520 |
1.230 |
860 |
Osoba dorosła w apartamencie 4-osobowym (przy max. liczbie osób w apartamencie)
|
1.360 |
1.110 |
770 |
| Osoba dorosła na dostawce |
880 |
687 |
598 |
| Dziecko do 12 lat na dostawce |
600 |
477 |
328 |
Przy zakupie pakietu 4-noclegowego „Urlop przez cały rok” proponujemy przedłużenie pobytu o bezpłatny nocleg (z obiadokolacją) z niedzieli na poniedziałek.
Gościom, którzy wykupią pobyty w pokojach 1- i 2-osobowych oferujemy bezpłatny nocleg dla dzieci do 10 lat śpiących z opiekunami.
Dziecko do lat 4 bez oddzielnego łóżka gościmy w naszym hotelu BEZPŁATNIE!
(na życzenie Gościa możliwość wstawienia do pokoju łóżeczka).
Dziecko do 12 lat na łóżku standardowym otrzymuje 20% rabatu od cen noclegu z wyłączeniem apartamentów.
Parking samochodowy dozorowany płatny 18 PLN/doba.
Opłata miejscowa nie jest wliczona w cenę pobytu.
Do pokoi z klimatyzacją obowiązuje dopłata.
Za dodatkową opłatą Gościom hotelowym proponujemy:
- rekreację konną – NOWOŚĆ
- spływ kajakowy Rzeką Marózką pośród warmińskiej przyrody (w środy)
- bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych i zdrowotnych w SPA**
- seanse Aqua Musicale
- korzystanie z basenu solankowego oraz saun: suchej i infrared
- kosze piknikowe z menu piknikowym
- zajęcia fitness z instruktorką
- korzystanie z łączki do opalania w aquaparku
- bilard
- możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking oraz rowerów
** Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów w SPA min. 7 dni przed przyjazdem. Dokonanie wcześniejszej rezerwacji gwarantuje skorzystanie z oferty zabiegów.
Warunkiem rezerwacji gwarantowanej jest dokonanie przedpłaty w wysokości 40% wartości zamówionych świadczeń w terminie do 3 dni po potwierdzeniu rezerwacji przez hotel.
Uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość pobytu z czworonogiem - 70 PLN/doba (pokoje w wyznaczonym skrzydle hotelu). Chęć przyjazdu ze zwierzęciem należy zgłosić w chwili dokonywania rezerwacji.
Zapraszamy Państwa do rozpoczęcia pobytu w dowolnym dniu tygodnia oraz informujemy, iż istnieje możliwość przedłużenia pobytu.
Uwaga! Hotel zastrzega sobie możliwość zmiany cen oraz zmian w programie.
Oferta obowiązuje w dniach niedziela - czwartek, w terminie: 10.04.–29.06.2012 z wyłączeniem terminów ofert specjalnych.
Serdecznie zapraszamy do Plusk!
Oferta w formie ulotki - pobierz