Fitness w Pluskach koło Olsztyna: zajęcia i karnety fitness

Sylwetka fit

Dbałość o kondycję jest szczególnie przyjemna, gdy zajęcia fitness odbywają się w malowniczej scenerii Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej w Pluskach
w okolicach Olsztyna. Satysfakcji dostarczą zapewne ćwiczenia w basenie solankowym, w siłowni, czy trening w basenie sportowym w aquaparku.

Zajęcia fitness

aqua aerobic, aqua TBC, aqua dance, nordic walking, marszobiegi, ABS, B-U-P, ABT, ATC, body shape – rzeźba ciała, step aerobic, power body, body ball, dance aerobic (latino, bollywood dance, sexy dance, afro, ragga i inne), body relax, ćwiczenia reha-fit, fitexpress, zajęcia na siłowni - trening indywidualny z trenerem personalnym

Karnety fitness

Dostępne są różne formy karnetów obejmujące różne formy zajęć fitness, dodatkowo zabieg Aqua Musicale oraz korzystanie z saun suchej i infrared.

 

ostatnia aktualizacja: 2012-01-04 20:20