WarmiaPark

Aquapark Pluski, Olsztyn

Zjeżdżalnie, jacuzzi zewnętrzne, rwąca rzeka, tężnie solankowe, podwodne akwaria, groty dla zakochanych

3-poziomowy aquapark Pluski koło Olsztyna to relaks i zabawa dla małych i dużych. Dzieci mają uśmiechy od ucha do ucha a dorośli stają się znowu dziećmi. Bardzo nas to cieszy!

rezerwuj

Baseny rozwiń

  • basen sportowy 25 m z trzema torami pływackimi, ca 27°C
  • basen rekreacyjny z hydromasażami, leżankami wodnymi, grotami dla zakochanych, podwodnym akwarium, masażami karku, ca 29°C

Zjeżdżalnie rozwiń

  • kamikaze (żółta) - o średnim nachyleniu ponad 30% i długości 34 m, ekstremalna, powyżej 12 roku życia
  • cebula (zielona) - długość 19 m, ekstremalna, powyżej 12 roku życia dla umiejących pływać (głębokość powyżej 2 m), nazwy nadane przez naszych Gości: beczka, betoniarka
  • anakonda (czerwona) - o długości 104 m i spadku ok. 11%, rodzinna, łagodna, dla wszystkich
  • potok górski, dwuetapowy (szara) - o długości 40 m, najłagodniejsza, dla wszystkich
  • mini-zjeżdżalnia w brodziku dla dzieci

Rwąca rzeka rozwiń

przewrotnie nazywana przez naszych Gości "leniwą rzeką".

Swoim wyglądem i nurtem przypomina naturalną rzekę z podstawowym wyjątkiem – w naszej rzece nie zziębną największe zmarzluchy (temp. ca 29°C). Jej prąd i głębokość 1,10 m powodują, że jest świetną atrakcją dla dzieci, a także wszystkich osób uczących się pływać  (dowodem niech będzie komentarz jednego z naszych miłych Gości). Podczas zabawy  korzystają Państwo z hydromasażu. Rzeka naturalnie połączona jest z basenem rekreacyjnym. Zapraszamy do poszukiwania tajemnych, podwodnych przejść prowadzących do innych niecek basenowych. Natomiast najbardziej wytrwałym proponujemy pływanie pod prąd, co stanowi nie lada sztukę.

2 jacuzzi zewnętrzne rozwiń

  • Jacuzzi z koloroterapią - temp. wody - 36°C
  • Jacuzzi solankowe - temp. wody - 36°C, zasolenie wody - 5%

Jacuzzi zlokalizowane są na tarasie aquaparku z widokiem na leśną okolicę. W doskonały sposób łączą zdrowie i przyjemność. Wyposażone są  w dysze masażu wodnego i powietrznego.

Niezapomnianych przeżyć można doznać w skrajnych warunkach atmosferycznych... np. zimą w otoczeniu śniegu oraz ujemnej temperaturze zewnętrznej. Przy mrozie wskazana jest ochrona mokrej głowy przed zimnem. Warto założyć czapkę, nauszniki lub po prostu skorzystać z ręcznika kąpielowego.

Jacuzzi wewnętrzne rozwiń

ca 33°C

Podwodne akwaria rozwiń

z rybkami znajdujące się w basenie rekreacyjnym; rybki żyją również w naszych warmińsko-mazurskich jeziorach, np. płotka, okoń. Mamy również karpia japońskiego.

Groty dla zakochanych rozwiń

z ławeczkami do podwodnego masażu. Zakochanych oddziela ściana wody.

Mini-ścianka wspinaczkowa rozwiń

niewielka, ale z wody niezmiernie trudna do pokonania.

Oferta dla grup rozwiń

Z myślą o grupach zorganizowanych przedstawiamy atrakcyjne warunki wstępu na teren 3-poziomowego aquaparku. Proponujemy doskonałą formę ciekawego przeprowadzenia lekcji wf oraz aktywnego wypoczynku w naszym kompleksie basenowym, jak również specjalnie skomponowane przez Szefa Kuchni menu w atrakcyjnych cenach.

Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem rezerwacji online: www.warmiaparkclub.pl/rezerwacje_aquapark

Zapraszamy do kontaktu:

pdf

Menu obiadowe dla Gości grupowych

(116 kb)

Oferta dla firm rozwiń

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania aktywnej integracji pracowników firmy. Nieformalne stroje, gorąca atmosfera oraz mnóstwo atrakcji to wspaniałe okoliczności do aktywnego i przyjemnego, a przede wszystkim niezapomnianego spędzenia firmowego wieczoru.

Oferujemy konkurencje grupowe lub indywidualne z nagrodami, np. "Ambitni pod prąd", "Fotel Prezesa", "Poszukiwanie posady".

Istnieje także możliwość wynajęcia aquaparku na wyłączność wraz z saunami i z jacuzzi zewnętrznymi oraz organizacją wodnych zabaw integracyjnych.

Poza tym proponujemy: aqua-fitness i aqua-dance w wodzie z instruktorką, propozycje menu bufetowego oraz drinków bezalkoholowych, zabawa na żaglowcu.

 

Pliki do pobrania:

pdf

Regulamin aquaparku

(101 kb)